شما اینجا هستید: صفحه اصلی rss

منطقه طلایی مدیریت

مرجع کامل مدیریت ، بازاریابی،اقتصادو کسب و کار
 1. چرا رمزارز ممکن است جایگزین راه حل های معمول پرداخت آنلاین شود؟

  با تکنولوژی امروز، کشورهای بیشتری ترجیح می دهند برای تراکنش های بدون پول نقد نشان دهند. کشورهایی مانند بریتانیا گزارش داده‌اند که تعداد پرداخت‌های مورد استفاده با اسکناس و سکه در سال 2020 تا 35 درصد کاهش یافته است.14

  کشورهای دیگری که افراد محلی بیشتری از پرداخت های بدون نقد استفاده می کنند فنلاند، سوئد، چین، استرالیا و کره جنوبی هستند. مردم از کارت‌های اعتباری/دبیت، کیف پول موبایل و ارزهای دیجیتال خود برای پرداخت هزینه‌های خرید آفلاین و آنلاین استفاده می‌کنند.

  با این حال، اگر راه حلی برای پرداخت دیجیتالی وجود داشته باشد که بسیاری فکر می کنند آینده بزرگی دارد، این ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بسیاری دیگر هستند. چرا؟ خوب، ثابت شده است که این یکی از سریع ترین و امن ترین راه ها برای انجام تراکنش به خصوص آنلاین است.

  برای مثال، قماربازان بیشتری شروع به بازی‌های پول واقعی و شرط‌بندی روی ورزش آنلاین با ارزهای دیجیتال می‌کنند. آنها این را سودمند می‌دانند زیرا اپراتورهای قمار آنلاین معمولاً پاداش‌هایی را برای بازیکنان ارزهای دیجیتال خود سخاوتمند می‌کنند

 2. چشم سرمایه گذاران نهادی به بیت کوین، شوک تقاضا در افق!

  با وجود شرایط ناآرام بازار، آنتونی اسکاراموچی از موضع خود در مورد بیت کوین و به طور کلی ارزهای دیجیتال عقب نشینی نکرده است. بنیانگذار و مدیر عامل شرکت خدمات مالی SkyBridge Capital به دلیل حمایت بی دریغ خود از BTC شناخته شده است.


  12با توجه به فعالیت فعلی بازار، اسکاراموچی ادعا کرد که "تقلب همراه با اهرم بیش از حد" مقصر فروش قابل توجه اوایل سال جاری است. او ادامه داد که این افت، "باعث گرانی فنی" هر دو بیت کوین و اتریوم (ETH-USD) شد.

  علاوه بر این، او همچنین به مقالات خبری به طور خاص در مورد Fidelity و BlackRock استناد کرد تا نشان دهد چگونه مدیران اصلی پول در حال تسهیل تجارت ارزهای دیجیتال برای مشتریان خود هستند.

  در مصاحبه اخیر با CNBC، اسکاراموچی بر دو متغیر کلیدی که تقاضای گسترده برای طبقه دارایی را دامن می‌زنند، تاکید کرد.
  طرح پس انداز بیت کوین از Fidelity

  آنتونی اسکاراموچی با توجه به تغییرات اخیر بازار، یک ارزیابی باز از BTC در گزارش نیمه‌وقت پول سریع CNBC ارائه کرد. اگرچه بیت کوین از رکورد 69045 دلاری که در نوامبر سال گذشته به آن رسیده بود 64 درصد کاهش یافته است، اما اسکاراموچی همچنان خوش بین است. او معتقد است که طرح بازنشستگی پس انداز بیت کوین از Fidelity Investments برای افزایش تقاضا بسیار مهم خواهد بود. او اولین مورد را به عنوان "Fidelity به 401(k) آنها اجازه می دهد تا در BTC سرمایه گذاری کنند، فهرست کرد.

  Fidelity Investments اولین شرکتی بود که در ماه آوریل ارز دیجیتال را برای برنامه های پس انداز بازنشستگی مشتریان ارائه کرد. در 26 آوریل، ارائه دهنده خدمات اعلام کرد که به مشتریان اجازه می دهد تا 20٪ از بیت کوین را در برنامه های پس انداز بازنشستگی خود بگنجانند

 3. با وجود "سرگردانی"، آخرین آزمایش اتریوم قبل از ادغام "بسیار خوب" بود

  منبع: Adobe/Dennis


  11ادغام شبکه آزمایشی Goerli، سومین و آخرین ادغام شبکه آزمایشی اتریوم (ETH) قبل از انتقال بلاک چین به اثبات سهام (PoS) از مکانیسم اثبات کار (PoW) فعلی، ظاهراً موفقیت‌آمیز بوده است.

  pandas on the screen! pic.twitter.com/0nYll6gImH
  — Tim Beiko | timbeiko.eth ???? (@TimBeiko) August 11, 2022

  ادغام، ارتقای مورد انتظار اتریوم است، زمانی که شبکه اصلی اتریوم فعلی با سیستم PoS زنجیره بیکن ادغام میشود. دو ادغام شبکه آزمایشی قبلی، Ropsten و Sepolia، تا حد زیادی موفق بودند، و Goerli نیز به نظر می رسد موفق باشد.

  لوکاس نوزی، رئیس بخش تحقیق و توسعه در شرکت کوین متریکس، گفت: «به نظر من، احتمال این که ادغام ماه آینده اتفاق بیفتد به طور قابل توجهی افزایش یافته است.»

  تخمین زده می شود که انتقال نهایی به PoS در حدود 20 سپتامبر اتفاق بیفتد.

 4. جرقه مصاحبه دو کوان در توییتر

  منبع: a video screenshot, Coinage / YouTube

  10مصاحبه آتی با دو کوان، هم بنیانگذار ترافرم لبز و مغز متفکر تعدادی از سکه های اکوسیستم ترا، جامعه کریپتو را تحریک کرده است و حتی قبل از پخش آن انتقاد برخی از طرف ها را برانگیخته است.

  در پیش نمایشی برای مصاحبه کامل، که بعداً امروز منتشر خواهد شد، دو کوان بیان می کند:

  «قرار بود ترا یک استیبل کوین (stablecoin) باشد، اما ثابت (stable) باقی‌ نماند.»

  او می‌گوید که وقتی به برخی از نظرات گذشته‌اش فکر می‌کرد، بهم ریخته و اضافه کرد که شرط‌بندی بزرگی کرده و فکر می‌کند که باخته است.

  اگر چه نظرات دو کوان در پیش‌نمایش بسیار اندک است، بنیانگذار ترافرم لبز در تمام مدت مأیوس و ناراضی به نظر می‌رسد.

  در توییتر مخالفان از قبل ظاهر شده اند، از جمله FatManTerra، یک شخصیت اینترنتی که اخیراً خود را به عنوان یک منتقد سرسخت دو کوان و قهرمان سرمایه‌گذاران ناراضی در اکوسیستم ترا معرفی کرده است. FatMan دو کوان را به چالش کشید تا با فردی بی طرف تر و قابل احترام تر مانند بلومبرگ یا فورچون مصاحبه کند

 5. نظرسنجی - یو اس دی کوین در سال‌های آینده از استیبل کوین تتر سبقت خواهد گرفت

  منبع: Adobe/tartalja


  طبق یک نظرسنجی از تحلیلگران، دومین استیبل کوین محبوب، یو اس دی کوین (USDC) 11این پتانسیل را دارد که در سال های آینده از محبوب ترین استیبل کوین، تتر (USDT) پیشی بگیرد.

  طبق نظرسنجی سایت فایندر، اکثر پاسخ دهندگان ادعا می کنند که USDC از وضعیت نظارتی بهتر خود بهره می برد، که می تواند به توکن اجازه دهد تا از رقیب اصلی خود فراتر رود.

  تتر با ارزش بازار 66.5 میلیارد دلاری در رتبه سوم قرار دارد، در حالی که USDC با ارزش بازار 53.9 میلیارد دلاری در رتبه چهارم قرار دارد.

  59 درصد می گویند که اکنون زمان تغییر به USDC است، زیرا وضعیت نظارتی مطلوب تری نسبت به تتر دارد. 78٪ فکر می کنند USDC جایگاه تتر را به عنوان استیبل کوین پیشرو در بازار غصب خواهد کرد. بر اساس این گزارش، 22 درصد فکر می کنند که این اتفاق در پایان سال رخ می دهد. 22 درصد دیگر تخمین می زنند که این ممکن است در سال آینده اتفاق بیفتد و همچنین 22 درصد گفتند که می تواند در سال 2024 اتفاق بیفتد.

  کارشناس برجسته، دیمیتریوس سالامپاسیس گفت که معتقد است: "USDC ایمن‌تر، شفاف‌تر و سازگارتر با مقررات دولتی است