شما اینجا هستید: صفحه اصلی اخبار ارزهای دیجیتالچشم سرمایه گذاران نهادی به بیت کوین، شوک تقاضا در افق!

چشم سرمایه گذاران نهادی به بیت کوین، شوک تقاضا در افق!

با وجود شرایط ناآرام بازار، آنتونی اسکاراموچی از موضع خود در مورد بیت کوین و به طور کلی ارزهای دیجیتال عقب نشینی نکرده است. بنیانگذار و مدیر عامل شرکت خدمات مالی SkyBridge Capital به دلیل حمایت بی دریغ خود از BTC شناخته شده است.


12با توجه به فعالیت فعلی بازار، اسکاراموچی ادعا کرد که "تقلب همراه با اهرم بیش از حد" مقصر فروش قابل توجه اوایل سال جاری است. او ادامه داد که این افت، "باعث گرانی فنی" هر دو بیت کوین و اتریوم (ETH-USD) شد.

علاوه بر این، او همچنین به مقالات خبری به طور خاص در مورد Fidelity و BlackRock استناد کرد تا نشان دهد چگونه مدیران اصلی پول در حال تسهیل تجارت ارزهای دیجیتال برای مشتریان خود هستند.

در مصاحبه اخیر با CNBC، اسکاراموچی بر دو متغیر کلیدی که تقاضای گسترده برای طبقه دارایی را دامن می‌زنند، تاکید کرد.
طرح پس انداز بیت کوین از Fidelity

آنتونی اسکاراموچی با توجه به تغییرات اخیر بازار، یک ارزیابی باز از BTC در گزارش نیمه‌وقت پول سریع CNBC ارائه کرد. اگرچه بیت کوین از رکورد 69045 دلاری که در نوامبر سال گذشته به آن رسیده بود 64 درصد کاهش یافته است، اما اسکاراموچی همچنان خوش بین است. او معتقد است که طرح بازنشستگی پس انداز بیت کوین از Fidelity Investments برای افزایش تقاضا بسیار مهم خواهد بود. او اولین مورد را به عنوان "Fidelity به 401(k) آنها اجازه می دهد تا در BTC سرمایه گذاری کنند، فهرست کرد.

Fidelity Investments اولین شرکتی بود که در ماه آوریل ارز دیجیتال را برای برنامه های پس انداز بازنشستگی مشتریان ارائه کرد. در 26 آوریل، ارائه دهنده خدمات اعلام کرد که به مشتریان اجازه می دهد تا 20٪ از بیت کوین را در برنامه های پس انداز بازنشستگی خود بگنجانند

.
ابتکارات بلک راک

دومین عاملی که اسکاراموچی به آن اشاره کرد علاقه ناگهانی بلک راک به بیت کوین بود. بلک راک علاوه بر همکاری با کوین‌بیس در برنامه مدیریت ریسک علاءالدین، اعلام کرد که یک تراست خصوصی راه‌اندازی می‌کند که به مشتریان خود اجازه می‌دهد مستقیماً در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کنند.

دو اقدام اخیر بلک راک، بزرگترین مدیر دارایی در جهان، نشان دهنده علاقه این شرکت به بیت کوین است. بر اساس اعلامیه کوین بیس در 4 آگوست، مشتریان علاءالدین بلک راک می توانند بیت کوین های خود را در کوین بیس پرایم معامله و ذخیره کنند. یک هفته بعد، بلک راک تصمیم گرفت یک صندوق اعتماد خصوصی را معرفی کند تا بیت کوین را در معرض دید مشتریان نهادی آمریکایی قرار دهد.

در درازمدت، اسکاراموچی فکر می‌کند که این اقدامات دیدگاهی خوش‌بینانه برای بیت‌کوین ارائه می‌کند.

در زمان گزارش، بیت کوین 24075 دلار است. این دارایی در طی آخرین جهش بازار از مقاومت 24000 دلار عبور کرد و در حال حاضر 25000 دلار را هدف قرار داده است.