شما اینجا هستید: صفحه اصلی اخبار ارزهای دیجیتالنظرسنجی - یو اس دی کوین در سال‌های آینده از استیبل کوین تتر سبقت خواهد گرفت

نظرسنجی - یو اس دی کوین در سال‌های آینده از استیبل کوین تتر سبقت خواهد گرفت

منبع: Adobe/tartalja


طبق یک نظرسنجی از تحلیلگران، دومین استیبل کوین محبوب، یو اس دی کوین (USDC) 11این پتانسیل را دارد که در سال های آینده از محبوب ترین استیبل کوین، تتر (USDT) پیشی بگیرد.

طبق نظرسنجی سایت فایندر، اکثر پاسخ دهندگان ادعا می کنند که USDC از وضعیت نظارتی بهتر خود بهره می برد، که می تواند به توکن اجازه دهد تا از رقیب اصلی خود فراتر رود.

تتر با ارزش بازار 66.5 میلیارد دلاری در رتبه سوم قرار دارد، در حالی که USDC با ارزش بازار 53.9 میلیارد دلاری در رتبه چهارم قرار دارد.

59 درصد می گویند که اکنون زمان تغییر به USDC است، زیرا وضعیت نظارتی مطلوب تری نسبت به تتر دارد. 78٪ فکر می کنند USDC جایگاه تتر را به عنوان استیبل کوین پیشرو در بازار غصب خواهد کرد. بر اساس این گزارش، 22 درصد فکر می کنند که این اتفاق در پایان سال رخ می دهد. 22 درصد دیگر تخمین می زنند که این ممکن است در سال آینده اتفاق بیفتد و همچنین 22 درصد گفتند که می تواند در سال 2024 اتفاق بیفتد.

کارشناس برجسته، دیمیتریوس سالامپاسیس گفت که معتقد است: "USDC ایمن‌تر، شفاف‌تر و سازگارتر با مقررات دولتی است

."

همچنین تنها 2٪ از کارشناسان فایندر تخمین می زنند که طرح احیای Terra می تواند موفقیت آمیز باشد و 80٪ اعلام کرده اند که شکست خواهد خورد. پاسخ دهندگان ادعا می کنند که ارزش LUNA، توکن اصلی شبکه جدید Terra تا پایان سال 0.84 دلار خواهد بود و ارزش آن تا سال 2030 به 0.46 دلار کاهش خواهد یاقت.